lten
Pirmadienis, Rugpjūtis 26, 2019

herbas     Klaipėdos miesto
    savivaldybės biudžetinė įstaiga

 Klaipėdos lopšelis-darželis „Giliukas"
Telefonas (8 46) 49 00 95
Adresas: Turistų g. 30, LT-92281 Klaipėda
El.p. giliukas1@gmail.com
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre,
Įstaigos kodas 190434894
Administracijos darbo laikas:
I–V nuo 8.00 val. iki 12.00 val. ir
nuo 12.30 val. iki 16.30 val.

Atkreiptinas dėmesys, kad vertinant bendrai gyvenančių asmenų pajamas, į šeimų, auginančių vaikus, pajamas neįskaitomos jų gaunamos išmokos vaikams. Taip pat, apskaičiuojant bendrai gyvenančių asmenų gaunamas pajamas, nėra įskaitoma dalis (priklausomai nuo šeimos situacijos nuo 15 iki 35 procentų) darbinių (darbo užmokesčio) ar savarankiškai dirbančių asmenų gautų pajamų.

           Mokinio reikmenims įsigyti yra skiriama 2 BSI (76,00 Eur) dydžio suma vienam mokiniui per kalendorinius metus. Jei mokinys patiria socialinę riziką, parama mokinio reikmenims įsigyti teikiama kortele, skirta pirkti mokinio reikmenis parduotuvėse ir prekybos centruose. Prašymai dėl paramos mokinio reikmenims įsigyti bus priimami iki spalio 5 d., vėliau ši parama nebus skiriama.

            Klaipėdos miesto gyventojai prašymus dėl socialinės paramos mokiniams gali teikti elektroniniu būdu interneto svetainėje www.spis.lt arba Klaipėdos miesto savivaldybės administracijos Socialinių reikalų departamento Socialinės paramos skyriaus Socialinių išmokų poskyryje pagal išankstinę registraciją I–IV nuo 8 iki 17 val. (pietų pertrauka nuo 12 iki 12.45 val.), V – nuo 8 iki 12 val.

       Pareiškėjai deklaruojantys gyvenamąją vietą šiaurinėje miesto dalyje (nuo Kalotės iki Baltijos pr.) priimami Vytauto g. 13. Išankstinė registracija: elektroniniu būdu Klaipėdos miesto portale www.klaipeda.lt arba http://registracija.klaipeda.lt, tel. (8 46) 41 08 40, elektroniniu paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. arba informacijos kabinete.

             Pareiškėjai deklaruojantys gyvenamąją vietą pietinėje miesto dalyje (nuo Baltijos pr. iki Rimkų gyvenvietės imtinai) priimami Laukininkų g. 19A. Išankstinė registracija: elektroniniu būdu Klaipėdos miesto portale www.klaipeda.lt arba http://registracija.klaipeda.lt, telefonu (8 46) 32 46 96, elektroniniu paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. arba informacijos kabinete.

     Išsamesnė informacija teikiama telefonais:

           Vytauto g. 13 – tel. ( 8 46) 41 08 40

           Laukininkų g. 19A – tel. (8 46) 32 46 96

Dėmesio !!!

tevu linija

Gerb. automobilių vairuotojai, jūs esate atsakingi tėvai, atsakingi vairuotojai, todėl kreipiamės dėl pavienių atvejų, kad sutelktai galėtume užtikrinti vaikų  ir kitų pėsčiųjų saugumą ir kad įstaigos kieme bei prieigose nebūtų pažeidžiamos Kelių eismo taisyklės. Būtina praleisti išvažiuojančius  iš kiemo automobilius, apsisukti tik aikštelėje,  neviršyti 20 km/h greičio pėsčiųjų zonoje ir įstaigos kieme. Griežtai draudžiama apsisukinėti, važinėti šaligatviais.Būkime mandagūs ir tolerantiški vieni kitiems. Nekelkime karo dėl patogesnio įvažiavimo, parkavimosi ir paisymo tik asmeninių interesų.  Tai  galime sulyginti  kaip „karą keliuose“ ir „karą kiemuose bei aikštelėse“. 

 Įstaigos teritorija stebima ir filmuojama vaizdo kameromis. Kelių eismo taisyklių pažeidimai bus perduoti Kelių  policijai.

Lopšelio-darželio „Giliukas“ direktorė Marytė Savickienė, Jums linkinti kiekvieno gražaus ir gero atvykimo ir ramaus, saugaus išvykimo.

 

             INFORMUOJAME

1. Lopšelis-darželis "Giliukas" apdraustas Bendrosios civilinės atsakomybės draudimu. Veiklos civilinė atsakomybė, Produkto civilinė atsakomybė, Neturtinė žala. 

2. Lopšelis-darželis "Giliukas" apdraustasSveikatos priežiūros įstaigų civilinės atsakomybės už pacientams padarytą žalą privaluomuoju draudimu.

3. Lopšeliui-darželiui "Giliukas" 2015-01-19 išduota įstaigos asmens sveikatos priežiūros LICENCIJA  Nr. 3671  teikti šias paslaugas: bendrosios praktikos slaugos ir masažo vaikų sveikatos atstaymui ir reabilitacijai po kvėpavimo takų ligų.

lapelis

    Dėkojame priešmokyklinukų tėveliams, seneliams už gražų bendradarbiavimą, už puikų vaikų auklėjimą, auginimą ir priežiūrą. ...“ Ar būtų tiek giedros be jūsų meilės, tėvystės ir motinystės pareigos šventos?“  Sėkmės visiems rudenį su mokykla susitikt.

Su geriausiais linkėjimais būsimiems pirmokėliams.

"Giliuko" darbuotojai.

Vaikų ir tėvų kūrybinių darbų paroda "Gaubliai" skirta žemės dienai paminėti

 

2

 1

 

LIETUVIŲ KALBOS PROJEKTO „KELIAUJAME KALBOS TAKELIU“ KŪRYBINĖS-TEMINĖS SAVAITĖS EKSKURSIJOS PAS LOGOPEDĄ

 

2019-01-31

Kur susidaro žmogaus balsas? Kam jam reikalinga kalba? Kaip reikia kalbėti, kad mus suprastų esantys šalia ir kodėl vieniems vaikams pavyksta išmokti kalbėti lengvai ir greitai, o kitiems prireikia pagalbos? Ir iš vis, kas tą pagalbą teikia bei kaip? Kad atsakytume į šiuos ir panašius vaikų klausimus sausio 21-31 dienomis organizavome vaikų ekskursijas į logopedo kabinetą lietuvių kalbos projekto „Keliaujame kalbos takeliu“ kūrybinės teminės savaitės metu. Čia juos pasitikusi logopedė Ingrida Kasputytė pakvietė susipažinti su mažuoju drakonu Dragiumi ir paklausyti jo pasakėlės. Klausydami ir patys kartu kurdami pasaką, vaikai ne tik atliko kalbines užduotis pagal kalbos ugdymo modelį (lavino artikuliacinę ir smulkiąją motoriką, mokėsi tarti ir kalboje įtvirtinti šnypščiamuosius garsus, tobulino foneminės klausos ir rišliosios kalbos įgūdžius), tačiau ir sužinojo, kaip susidaro žmogaus balsas, kur burnoje gyvena kiekvienas garsas, kam žmogui reikalinga kalba. Taip pat vaikai susipažino su logopedo darbo priemonėmis ir įrankiais, turėjo galimybę šią profesiją išbandyti patys. Ekskursijos metu vaikai buvo skatinami suprasti, kad jų pagalba draugams mokantis tarti garsus yra labai svarbi.

Ekskursija logopedo kabinete 2019 01 29

 

BORUŽIŲKŲ“ PRIEŠMOKYKLINIO UGDYMO GRUPĖS VAIKŲ IŠVYKA Į KLAIPĖDOS LAIKRODŽIŲ MUZIEJŲ

 

2019-01

Viena iš sudėtingesnių pažinti vaikams sąvokų-laikas. Taip esti todėl, kad vaikas negali jo pamatyti. Tačiau ruošiantis eiti į mokyklą vaikai turi išmokti planuoti savo veiklas bei sukaupti ir išlaikyti tam tikrą laiko tarpą dėmesį, todėl šios sąvokos pažinimas tampa ypač svarbus. Pirmasis žingsnis į šios sąvokos suvokimą-pažintis su laikrodžiu. Todėl sausio mėnesį lopšelio-darželio „Boružiukų“ priešmokyklinio ugdymo grupės vaikai kartu su priešmokyklinio ugdymo mokytoja Ineta Mačiulaitiene išvyko į Klaipėdos Laikrodžių muziejų. Edukacinio užsiėmimo „Mano draugas-laikrodukas“ metu vaikai susipažino su pagrindinėmis laikrodžio dalimis, mokėsi skirti valandas, minutes, siekė suvokti kaip jie susiję su paros, savaitės, mėnesių ir metų sąvokomis. Žinios įtvirtinti vaikai piešė ir gamino savo laikrodžius, kuriuos parsinešė į grupę: stumdydami ir sukiodami savo gamintų laikrodžių rodykles priešmokyklinukai siekė suvokti darželyje praleistos dienos ritmą.

Laikrodziu muziejus 2019 01 (2)